Aanvaller KV Oostende: “Geloven nog in onze kansen”

KV Oostende kon afgelopen weekend niet winnen tegen Sporting Charleroi (0-0). De kloof met de veilige zone bedraagt vijf punten. Er zijn nog acht matchen te spelen. Fraser Hornby gelooft nog in het behoud.
Volgende week gaat KVO op bezoek bij competitieleider KRC Genk. Een week later komt Club Brugge naar de Diaz Arena. Geen gemakkelijke opdrachten voor de Kustploeg. Oostende heeft dringend nood aan punten wil het de degradatie nog afwenden.
“Toch geloven we absoluut in onze kansen. Dit team heeft de kwaliteit om hoger in de rangschikking te staan dan nu het geval is. KV Oostende, de ploeg en de stad horen gewoonweg thuis op het hoogste niveau. En we zullen er alles aan doen om dat te behalen”, stelt KVO-aanvaller Fraser Hornby in Het Laatste Nieuws.