Anderlecht krijgt waarschuwing uit Nederland

Tweede in de groepsfase na West Ham United, Anderlecht wipte daarna Ludogorets en Villareal uit de Conference League. In de kwartfinale wacht AZ. Op papier lijkt dat een haalbare kaart. De ploegmaten van Zinho Vanheusden kegelden echter Lazio uit het toernooi.
AZ staat bovendien op de derde plaats in de Eredivisie, waar Anderlecht moet knokken om als achtste te eindigen en zo Play-off 2 te halen. “Voor de vorige ronde tegen Lazio was iedereen ervan overtuigd dat wij eruit zouden vliegen. Nu is het sentiment precies andersom. We kúnnen de Conference League winnen, maar we moeten het eerst laten zien tegen Anderlecht”, stelt trainer Pascal Jansen bij Studio Voetbal.
“We gaan alles op alles zetten om ook Anderlecht te verslaan.” Op 13 april is AZ in het Lotto Park te gast. De return in Alkmaar is op 20 april.
LEES OOK: Wat is er van Thomas Didillon?