Eupen gehavend tegen AA Gent en Anderlecht

Na een goede start lijkt AS Eupen bezig aan een terugval. De duels tegen KV Mechelen en Standard leverden geen puntenwinst meer op. De Duitse trainer Florian Kohfeldt moet het nu ook een tijd zonder twee sterkhouders doen.
Rechterflankspeler Gary Magnée liep tegen Standard averij aan het linkerkniegewricht op. Centraal op middenveld valt Boris Lambert weg. De medische staf stelde een spierscheur in de linkerdij vast. Lambert zal twee maanden niet inzetbaar zijn.
Magnée lukte twee doelpunten en één assist in zeven duels (92% speelminuten). Lambert zit aan 98% van de speeltijd dit seizoen.
Eupen moet zondag naar AA Gent. Een week later volgt een thuismatch tegen Anderlecht. De Panda’s staan met 10 op 21 op de tiende plaats. De voorsprong op de degradatiezone is geslonken tot vier punten.