Holzhauser terug in België aan de slag?

23-05-2023 14:55

Holzhauser terug in België aan de slag?

Raphael Holzhauser werd in 2021 uitgeroepen tot tweede beste voetballer op de Belgische velden. Daarna volgde sportief verval. Zijn overgang van Beerschot naar OHL luidde ook geen betere tijden in. De 30-jarige middenvelder vertrok in januari op huurbasis naar 1860 München. De Duitse traditieclub zou de aankoopoptie echter niet lichten.

In dat scenario moet Raphael Holzhauser zich binnen enkele weken terug bij OH Leuven melden. De tweevoudige A-international ligt er nog een jaar onder contract. Of Marc Brys op zijn terugkeer zit te wachten, lijkt echter weinig waarschijnlijk. Uit goede bron vernamen we dat ‘Rapha’ best uitkijkt naar een andere club.

Holzhauser speelde dit seizoen weinig bij OHL en trok in januari naar TSV 1860 München, in de derde afdeling nabij de Oostenrijkse grens. De stylist kwam in 13 wedstrijden aan 3 doelpunten en 1 assist. Met 47% van de speelminuten scoorde hij geen voldoende. 1860 München hoopte nog mee te kunnen strijden voor promotie naar de tweede Bundesliga. Ze eindigen echter op de achtste plaats in de 3. Liga.

Raphael Holzhauser speelde eerder bij Rapid Wien, VfB Stuttgart, FC Augsburg, Austria Wien en Grashoppers Zürich.

LEES OOK: Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Holzhauser
foto TB | www.voetbalbelgie.be

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

Erik Van Looy trekt naar RC Genk-Antwerp: “Ik ben niet bedreigend”

De fans van Antwerp FC, Union en Racing Genk tellen de uren af. Eén van...

INSTA-FOOT: Vakantiefoto’s Walsh, Deschacht, Hoedt, Courtois

INSTA-FOOT: Vakantiefoto’s Walsh, Deschacht, Hoedt, Courtois

Thibaut Courtois dook net als Neymar op de GP Formule 1 in Monaco op. De...

FOTO’S: Antwerp – Union langs de lijn

FOTO’S: Antwerp – Union langs de lijn

Het Bosuilstadion liep vol voor de clash tussen Antwerp FC en Union Saint-Gilloise. Paul Gheysens...

REACTIES fans op verkoop Club Brugge

REACTIES fans op verkoop Club Brugge

Bart Verhaeghe, Vincent Mannaert en twee zakenpartners stellen hun aandelen bij Club Brugge te koop....