“Kevin De Bruyne heeft ook limieten”

09-12-2022 12:05

“Kevin De Bruyne heeft ook limieten”

De beste spelverdeler. Kevin De Bruyne moest de Rode Duivels op sleeptouw nemen. Dat viel tegen. Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, vindt de kritiek overdreven.

Dat het een ontgoocheling is dat hij zijn niveau niet haalde, dat weet hij zelf ook wel”, reageert de voormalige profvoetballer in het TVL-programma Christiaens & Company. “De kritiek op hem vind ik totaal onterecht. Voor mij heeft dat met het collectief te maken. Zet Kevin De Bruyne bij Brazilië en het is feest. Ik vind het heel erg dat het collectief rond hem niet sterk genoeg was.”

Dimitri De Condé merkte vooral te weinig snelheid rond Kevin De Bruyne. “Dan kan hij niet spelen, als het te traag en van links naar rechts gaat. En dan nog: als je tegen Kroatië die enkele momenten zag, zoals die versnelling en die pass op Dries Mertens, wat volgens mij een doelpunt moest zijn. De momenten waarop het spel versnelde, kwam dat toch altijd door Kevin.”

“Hij heeft ook zijn limieten, hij kan moeilijk de bal achteraan gaan oppikken en die helemaal vooraan brengen. Ik heb moeite met de kritiek op hem. Voor mij is Kevin de beste middenvelder van de wereld op dit moment.”

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...