Messi blijft naar PSG uithalen

22-09-2023 11:54

Messi blijft naar PSG uithalen

Lionel Messi bracht te weinig in zijn eerste seizoen bij PSG en dreef op het WK 2022 in Qater mee de spot met de Franse nationale ploeg en Kylian Mbappé in het bijzonder. Dat doe je niet ongestraft. Een deel van de fans keerden zich tegen de Argentijnse wonderboy.

“Ik geloof dat alles gebeurt met een reden”, stelt de 36-jarige aanvaller bij het YouTube-kanaal Olga. “Ik voelde me niet geweldig daar, maar ik ben in die periode wel wereldkampioen geworden.”

In de WK-finale tegen Frankrijk mikte Lionel Messi twee keer raak. “Het is een feit dat ik de enige speler ben uit de WK-selectie die geen erkenning bij zijn club heeft gehad.”

In hetzelfde interview vertelt Messi dat hij zich in Miami helemaal op zijn plek voelt, omgeven door veel Latijns-Amerikanen. Hij proeft terug warmte en emotie. “Uiteindelijk kon ik het ook wel begrijpen. Ik was op de plek waar ze door ons niet opnieuw wereldkampioen zijn geworden.”

LEES MEER OVER:

Ligue 1

Lionel Messi

PSG

Nieuwsbrief

Specials

LOTING – Rode Duivels EK 2024

LOTING – Rode Duivels EK 2024

Om 18 uur begint de loting voor het EK 2024 in Duitsland. De Rode Duivels...

SPECIAL: Vier trainers in Jupiler Pro League ontslagen

SPECIAL: Vier trainers in Jupiler Pro League ontslagen

Geen Jonas De Roeck meer bij KVC Westerlo. Zo komt de teller van het aantal...

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Anderlecht ruim 6 miljoen euro verlies

Anderlecht ruim 6 miljoen euro verlies

Halfweg de reguliere competitie staat Anderlecht op de tweede plaats. Er is echter nog een...

VIDEO: Tifo Mauves Army Anderlecht

VIDEO: Tifo Mauves Army Anderlecht

Jan Vertonghen en zijn ploegmaten speelden tegen RWDM in een andere outfit. Een hulde voor...