Mogi Bayat schadevergoeding van Anderlecht?

Herman Van Holsbeeck en Mogi Bayat waren vaak twee handen op één buik. In meerdere dossiers kwamen sjoemelpraktijken bovendrijven. Ook bij de verkoop van Anderlecht aan Marc Coucke liep het niet koosjer. Coucke gaf zijn medewerkers de opdracht de betalingen aan Bayat & co stop te zetten. Tot er meer duidelijkheid was. Bayat liet daarop de rekening van Anderlecht blokkeren, waarna RSCA naar de rechter stapte.
“Wegens een gebrek aan transparantie bestaan er twijfels rond sommige transfers die hij uitvoerde als mandataris van RSCA, met als gevolg een staking van de betalingen”, lieten de juristen van RSC Anderlecht toen weten. “De club zal niet afstappen van zijn procedure en geen betalingen uitvoeren tot er volledige duidelijkheid is. De club heeft geen andere keuzen dan zijn rechten via de rechtbank te verdedigen.”
Volgens het weekblad Humo riskeert Anderlecht nu zelf veroordeeld te worden wegens lasterlijke aangifte. Anderlecht wordt verweten kwaadwillig foutieve feiten te hebben aangegeven, met als doel de benadeelde partijen schade te berokkenen. In dat geval zou Mogi Bayat een schadevergoeding kunnen claimen.
LEES OOK: RSC Anderlecht reageert verontwaardigd na artikel ‘Humo’