Nieuwe trainer bij Zulte Waregem

05-09-2023 19:55

Nieuwe trainer bij Zulte Waregem

Na een 7 op 12 voert Zulte Waregem een trainerswissel door. Vincent Euvrard volgt Frederik D’Hollander op. De voormalige coach van OHL en Cercle Brugge leidde RWDM vorig seizoen naar de titel in de Challenger Pro League.

Zulte Waregem degradeerde uit de Jupiler Pro League en investeerde zwaar met als enige doelstelling de promotie. Dat zorgt voor druk op de ketel. Het bestuur was duidelijk niet tevreden met de start en grijpt snel in.

“Ook al kon het trainersduo Frederik D’Hollander-Davy De fauw Zulte Waregem vorig seizoen uiteindelijk niet in 1A houden, ze leverden positief werk en gaven aan de ambitie te willen en kunnen waarmaken”, stelt de clubleiding.

“Onder hen haalt SV Zulte Waregem 7 op 12, al gebeurde dat niet met het verwachte spel. Daarom zal vanaf morgen Vincent Euvrard onze spelersgroep verder kneden, de lijnen uittekenen en Essevee als T1 leiden. Het bestuur gelooft dat Essevee ook ervaring met deze competitie nodig heeft om te slagen.”

Geen afscheid

“Vincent Euvrard tekent een contract voor onbepaalde duur bij onze club. Samen met Jonathan Alves en Frédéric Stilmant als assistenten, leidt hij morgen zijn eerste training bij Essevee. Essevee is Frederik D’Hollander en Davy De fauw ontzettend dankbaar voor hun eindeloze inzet. Voor de twee Essevee-iconen wordt gezocht naar een nieuwe functie binnen de club.”


LEES OOK: Ruud Vormer: “Ik hou wel van een dolletje”

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Dossier: Transfers zomermercato 2024/2025 België JPL

Op vrijdag 26 juli begint het seizoen 2024/2025 in de Jupiler Pro League. In de...

Belgische spelers in de elf: Anderlecht bovenaan, Union onderaan

Belgische spelers in de elf: Anderlecht bovenaan, Union onderaan

Anderlecht wordt wel eens een Deense ploeg genoemd, STVV een Japans team. De cijfers tonen...

Zonder Hans Vanaken 4 ruime overwinningen

Zonder Hans Vanaken 4 ruime overwinningen

Nicky Hayen kon tegen Anderlecht geen beroep doen op Hans Vanaken. Een keelontsteking. Club Brugge...

Dolberg op de dool: 3 goals in 19 matchen

Dolberg op de dool: 3 goals in 19 matchen

Geen doelpunt tegen Antwerp, ook niet tegen Club Brugge. In de rangorde van Brian Riemer...

Magere cijfers voor Noa Lang

Magere cijfers voor Noa Lang

Na twee seizoenen bij Club Brugge klonk er veel grootspraak. Noa Lang was te goed....