Nieuwe trainer bij Zulte Waregem

05-09-2023 19:55

Nieuwe trainer bij Zulte Waregem

Na een 7 op 12 voert Zulte Waregem een trainerswissel door. Vincent Euvrard volgt Frederik D’Hollander op. De voormalige coach van OHL en Cercle Brugge leidde RWDM vorig seizoen naar de titel in de Challenger Pro League.

Zulte Waregem degradeerde uit de Jupiler Pro League en investeerde zwaar met als enige doelstelling de promotie. Dat zorgt voor druk op de ketel. Het bestuur was duidelijk niet tevreden met de start en grijpt snel in.

“Ook al kon het trainersduo Frederik D’Hollander-Davy De fauw Zulte Waregem vorig seizoen uiteindelijk niet in 1A houden, ze leverden positief werk en gaven aan de ambitie te willen en kunnen waarmaken”, stelt de clubleiding.

“Onder hen haalt SV Zulte Waregem 7 op 12, al gebeurde dat niet met het verwachte spel. Daarom zal vanaf morgen Vincent Euvrard onze spelersgroep verder kneden, de lijnen uittekenen en Essevee als T1 leiden. Het bestuur gelooft dat Essevee ook ervaring met deze competitie nodig heeft om te slagen.”

Geen afscheid

“Vincent Euvrard tekent een contract voor onbepaalde duur bij onze club. Samen met Jonathan Alves en Frédéric Stilmant als assistenten, leidt hij morgen zijn eerste training bij Essevee. Essevee is Frederik D’Hollander en Davy De fauw ontzettend dankbaar voor hun eindeloze inzet. Voor de twee Essevee-iconen wordt gezocht naar een nieuwe functie binnen de club.”


LEES OOK: Ruud Vormer: “Ik hou wel van een dolletje”

Nieuwsbrief

Specials

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...

Koita en Kums staan op 1

Koita en Kums staan op 1

Aboubakary Koita lukte een hattrick tegen Racing Genk en komt zo aan zes doelpunten. De...

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

Derbytime voor KRC Genk en STVV. De bal gaat zondag om 13u30 aan het rollen...

Fink met goed gevoel naar RC Genk-STVV

Fink met goed gevoel naar RC Genk-STVV

Zondag staat de derby tussen Racing Genk en STVV op de agenda. Bij de supporters...

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Geen Noa Lang meer in de Belgische Jupiler Pro League. Calvin Stengs en Mike Trésor...