Noa Lang en Bart Verbruggen maken kans

Ronald Koeman volgde Louis van Gaal op en liet Noa Lang links liggen. Bart Verbruggen haalde de selectie wel. De keeper van Anderlecht viel echter af vanwege een blessure. Het liep niet goed tegen Frankrijk (4-0) en niet vlot genoeg tegen Gibraltar (3-0). Volgende maand staat de Final Four in de Nations League op de agenda. De voorselectie is bekend.
Nederland komt eerst tegen Kroatië in actie. Een zware klus want de Kroaten pakten een bronzen medaille op het WK 2022 in Qatar. Ronald Koeman heeft in zijn 32-koppige voorselectie een plaats voor Bart Verbruggen (Anderlecht) en Noa Lang (Club Brugge). Voor Tijjani Reijnders van AZ is het de eerste keer dat hij bij de 32-koppige voorselectie zit.
Op 14 juni is Kroatië de tegenstander in De Kuip (20.45 uur). Mocht die wedstrijd gewonnen worden, speelt de ploeg van Ronald Koeman vier dagen later in hetzelfde stadion de finale tegen Spanje of Italië.
𝗧𝗘𝗔𝗠 𝗡𝗘𝗪𝗦! 🚨🇳🇱
🦁 Here’s our 𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐬𝐪𝐮𝐚𝐝 for the UEFA Nations League Finals!#NothingLikeOranje #NationsLeague pic.twitter.com/8ArKvxrdjZ
— OnsOranje (@OnsOranje) May 15, 2023