Rode Duivels nog steeds nummer 1 op FIFA-ranking

18-09 13:27

Rode Duivels nog steeds nummer 1 op FIFA-ranking

Morgen wordt de nieuwe officiële FIFA-ranking gepubliceerd. Het Laatste Nieuws weet te melden dat de Rode Duivels (1.752 ptn) hun eerste plek behouden. Frankrijk steekt Brazilië voorbij en wordt zo tweede.

De twee overwinningen in de EK-kwalificatiewedstrijden zijn dus genoeg om de Rode Duivels op de eerste plaats te houden. Een plek die ze al sinds september 2018 bekleden. Het is echter niet de eerste keer dat de Rode Duivels de ranking aanvoerden, van november 2015 tot maart 2018 mochten ze zich ook nummer éen van de wereld noemen.

Achter België steekt Frankrijk (1.725 ptn) Brazilië voorbij. De Goddelijke Kanaries (1.719) volmaken dus wel nog de top drie. Voorts staan Engeland (1.662 ptn), Portugal (1.643 ptn), Uruguay (1.639 ptn), Spanje (1.631), Kroatië (1.625 ptn), Colombia (1.622 ptn) en Argentinië (1.614 ptn) in de top tien.

In oktober krijgen de Rode Duivels een nieuwe kans om extra punten te sprokkelen. Dan spelen ze tegen San Marino en Kazachstan. Drie punten volstaan om mathematisch zeker te zijn van kwalificatie voor het Europees Kampioenschap in 2020.

LEES MEER OVER:

FIFA

Frankrijk

Rode Duivels

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...