Tedesco via Club Brugge bij Rode Duivels?

Domenico Tedesco volgt Roberto Martinez op als bondscoach van de Rode Duivels. Dat is geen toeval. De 37-jarige Italiaanse Duitser was eerder bij Club Brugge in beeld als opvolger van Carl Hoefkens.
Het Laatste Nieuws meldt dat Club Brugge na het ontslag dacht aan Steven Gerrard en… Domenico Tedesco en Peter Bosz. Die laatste twee zijn uiteindelijk ook de twee kandidaten die overbleven om bondscoach te worden van de Rode Duivels. Tedesco hoopte op een club uit de Premier League en bedankte voor Club Brugge, dat hem nochtans als prioriteit zag. Hij liet wel vallen dat hij fan was van de Rode Duivels.
De KBVB stelde een vacature op voor de jobs van bondscoach en technisch directeur. Jürgen Klinsmann was te laat en Joachim Löw, Maurico Pochettino en André Villas-Boas hadden geen interesse. Thierry Henry was nooit een kandidaat voor de taskforce.