Van Crombrugge naar KRC Genk?

Maarten Vandevoordt tekende vorig jaar een contract bij RB Leipzig. De 20-jarige Truienaar zou in de zomer van 2024 naar de Duitse subtopper trekken. RB Leipzig zit echter met een keepersprobleem en gaf aan gebruik te kunnen maken van een clausule in de overeenkomst, waardoor ze Vandevoordt sneller kunnen halen. Bij KRC Genk spreken ze dat tegen. In het geruchtencircuit duikt echter de naam van een andere keeper op.
Hendrik Van Crombrugge moet weg bij Anderlecht, dat financiële problemen kent en moet besparen op de loonlasten. De ervaren doelman was de aanvoerder en stond onder de lat als hij fit of niet geschorst was. Van Crombrugge weegt echter te zwaar op het budget en Anderlecht zag een aantal clubs voor Bart Verbruggen aankloppen. Ze hopen die jonge doelman op termijn voor meer geld te kunnen verkopen.
“Hendrik is een ongelooflijke persoon en kapitein van deze club, hij representeert de waarden van Anderlecht heel goed”, stelde Brian Riemer na de keeperswissel. Onder meer Celtic dacht aan Van Crombrugge. Tot een transfer kwam het nog niet.
De voormalige jeugdspeler van Standard belandde bij STVV, kreeg er wat speelkansen en trok daarna naar AS Eupen. In de zomer van 2018 kwam er een aanbieding van Ajax binnen, voor de rol van tweede keeper. Van Crombrugge bedankte voor dat aanbod en hoopte een contract te kunnen versieren bij een Belgische topclub. Wat later belandde de Leuvenaar bij Anderlecht.
Van Crombrugge ligt tot midden 2025 onder contract. De eenmalige Rode Duivel zit bij Anderlecht aan 120 wedstrijden.
LEES OOK: Uittocht van spelers bij RSC Anderlecht