Vanhaezebrouck baalt: “Niet om aan te zien”

AA Gent wil opnieuw overwinteren in de Conference League. Met een aangepast elftal moest een zege tegen het Oekraïense Zorya Luhansk mogelijk zijn. Hein Vanhaezebrouck zag zijn ploeg echter op een 1-1 gelijkspel stranden.
“Van in het begin liep het mis”, citeert Het Laatste Nieuws Vanhaezebrouck. “We waren niet scherp. Alles duurde te lang, onze wingbacks konden zich niet doorzetten. Het was harken. Sommige spelers pakten gewoon geen initiatief, lieten de bal aan een ander.”
“Het was altijd aan dezelfde spelers om iets te forceren, maar dan lukt het niet. Bij momenten was het niet om aan te zien. Traag voetbal. Ongelooflijk traag. Jongenslief. Onvoorstelbaar”, zuchtte Hein Vanhaezebrouck. “Je kan dan proberen te pushen langs de kant, maar dat verandert er niets aan.”
Een gemiste kans. De Buffalo’s gaven ook hun voorsprong snel uit handen. “Een tegendoelpunt dat nooit mag vallen. Enkele spelers waren te laks. Het is niet omdat je eerste staat in België dat je zomaar over iedere ploeg heenloopt. Sommigen hebben dat nog niet door. Sven Kums wel – die haalde een hoog niveau. Hij was een voorbeeld.”