Zeno Debast laat de deur open

Bij de Rode Duivels op de bank zitten of op het veld staan bij de Jonge Duivels? Zeno Debast zit in de voorselectie voor het EK U21 in Georgië. De verdediger van Anderlecht ziet dat avontuur zitten.
Dat EK begint op 21 juni met een duel tegen Jong Oranje. De Jonge Duivels komen in de groepsfase ook tegen Georgië en Portugal uit. Bondstrainer Jacky Mathijssen nam Zeno Debast, Arthur Vermeeren én Charles De Ketelaere in zijn voorselectie op.
“Het zou in elk geval een mooie kans zijn om mij aan de buitenwereld te tonen. Want zomaar thuis in de zetel zitten en de wedstrijden van de play-offs op televisie moeten volgen is echt niks voor mij”, vertelde Zeno Debast aan Het Laatste Nieuws.
“Ik zou mij vereerd voelen om mijn land te vertegenwoordigen op het EK, zeker als daar eventueel een ticket voor de Olympische Spelen van volgend jaar in Parijs aan vasthangt.”
De drievoudige A-international wacht rustig af wat de toekomst brengt. Roept Domenico Tedesco hem opnieuw voor de Rode Duivels op? In het andere geval kan hij met de Belgische beloften mee naar het EK.
LEES OOK: De Ketelaere, Debast en Vermeeren met beloften naar EK